Turecký Ľudia Môžu Dostať Rusko Víza Jednoduchšie Teraz

Turecký Ľudia Môžu Dostať Rusko Víza Jednoduchšie Teraz

Turecký Ľudia Môžu Dostať Rusko Víza Jednoduchšie TerazV záujme zvýšenia počtu turistov Rusko už podnikla kroky, aby bolo jednoduchšie pre tureckých občanov, aby si Rusko víza.

Rusko Federálna Agentúra pre cestovný Ruch (Rosutourism) uviedol, že keďže to bude zvýšenie cestovného ruchu prietok do Ruska, ktoré prijali kroky, aby si Rusko víza jednoduchšie pre tureckých občanov.

Rosutourism Prezident Oleg Safonov povedal, že "Sme schvaľovanie akéhokoľvek opatrenia, ktoré vedú víz pre jednoduchšie. Pokiaľ naše skúsenosti až teraz nám ukázali, toto rozhodnutie vždy spôsobuje zvýšenie cestovného ruchu prietok do našej krajiny. Aj tento nárast je približne okamžitá zmena 25-30 percent."

Počas jeho reči na Safonov Západnej Fórum, zdôraznil význam týchto rozhodnutí sú vyrobené podľa ruského Ministerstva zahraničných Vecí, pričom vzhľadom na národné bezpečnostné požiadavky. Dodal: "My nemôžeme urobiť odhady o relatívnych ministerstiev, ale niektoré prevádzky sa koná aktívne s partnermi, vrátane tureckých ty."

Meno Priezvisko *

Tieto políčka su povinné.

Napíšte nám

Tieto políčka su povinné.

Telefón *

Tieto políčka su povinné.

Skype