POVEDOMIE PRE ZDRAVOTNE POSTIHNUTÝCH ĽUDÍ SA TERAZ UČÍ V ŠKOLÁCH

POVEDOMIE PRE ZDRAVOTNE POSTIHNUTÝCH ĽUDÍ SA TERAZ UČÍ V ŠKOLÁCH
facebook google plus twitter

Projekt s názvom "Zvyšovanie pre zdravotne Postihnutých Ľudí v Komunite", ktoré vykonáva Obec Alanya a Park a Život Centrum bolo opäť začal so začiatkom 2018-2019 Akademického Roka. Prvý tréning prebehol v Fatma Alaettinoğlu Základnej Školy.

POVEDOMIE JE TERAZ SÚ VYSVETLENÉ NA TISÍCE ŠTUDENTOV KAŽDÝ ROK

S nový školský rok, Alanya Obce povedomia o problematike zdravotného postihnutia školení, seminárov začali. Alanya Obce, ktorej cieľom je vštepiť zakázané povedomie v spoločnosti, v mladom veku, dáva seminár k tisíce študentov každý rok vysvetliť ťažkosti, s ktorými sa zdravotne postihnutých. Po seminári, knihy o predmete sú uvedené pre študentov ako darčeky.

ŠTUDENTI SÚ POVEDAL, ABY SA VCÍTIŤ

V tréningu venovať študentov Fatma Alaettinoğlu študentov, témy, ako napríklad definícia postihnutej osoby, správanie sa skupín podľa zdravotného postihnutia skupiny a schopnosť empatie boli vysvetlené. V rovnakom čase, svet sluchovo postihnutých a základné posunkovom jazyku štúdie, písmená, číslice, každodennom dialógu otázky boli zahrnuté v tréningu.

Esra Yemez, psychológ, ktorý posilnené jej predmetov s dráma hrá a listov, odpovedali na detské otázky.

POMÔCŤ VLAK JE NA CESTE

V rovnakom čase, ako už bolo uvedené príklady šťastie zdieľanie.

Pomocou Vlaku, ktorý pokračuje blúdiť city center, zastavil dnes na Fatma Alaettinoğlu Základnej Školy. Študenti budú zbierať knihy, kancelárske potreby, hračky, obuv, oblečenie a na čo sa môžete zdieľať na vlak, a doručí ho do Obce Alanya byť dodané do priateľov na vidieku. Študenti uviedli, že oni boli radi, ak chcete zdieľať veci, ktoré sa zbierajú Pomoci "Vlak" a požiadal kampani pokračovať.