English Pусский Deutsch French Svenska Türkçe Norsk Nederlands Polski Slovenčina Suomeksi العربية فارسی 中国

Obhliadka nehnuteľnosti

Select your property in Turkey 1
Buy your Flight Ticket 2
Get Free Transfer from airport 3
Get Free Accommodation 4
View your dream home and get payback of your trip expenses 5
Get your dream property in Turkey 6

Obhliadka nehnuteľnosti

Obhliadka nehnuteľnosti je príležitosťou na zhromaždenie všetkých informácií a možnosť vidieť nehnuteľnosť z nášho online portfólia. Obhliadka nehnuteľnosti s realitnou kanceláriou Summer Home je navrhnutá podľa Vašich individuálnych požiadaviek, osobných špecifikácií, prispôsobených Vášmu rozpočtu. Poskytneme Vám presné informácie o nehnuteľnostiach, o ktoré máte záujem, vrátane brožúry nehnuteľností, pôdorysov, cenníkov a umiestnenia projektu.

Rezervácia termínov

Počas Vášho pobytu v Turecku Vám zástupca realitnej kancelárie Summer Home zaručuje plnú pozornosť, priateľské a spoľahlivé služby, všetky podrobné informácie o procese nákupu v anglickom, nemeckom, slovenskom, švédskom, poľskom, ruskom, arabskom alebo tureckom jazyku. Prosím, vopred nás informujte o plánovaných termínoch obhladiky nehnuteľnosti, radi by sme sa uistili, že vhodný termín je v súlade s naším harmonogramom.

Transfér - Ubytovanie v hoteli - Letenky

Realitná kancelária Summer Home zariadi transfér z letiska Antalya/Gazipaşa pri príchode a transfér taktiež pri odchode priamo z hotela. Poskytneme Vám ubytovanie v hoteli s polpenziou v príjemnom a pohodlnom prostredí. Ak si u nás kúpite nehnuteľnosť, po podpísaní kúpnej zmluvy, náklady na cestu uhradíme.

* V prípade, že si počas obhliadky nehnuteľnosť prostredníctom našej realitnej kancelárie Summer Home nekúpite, ste povinní uhradiť všetky náklady na let, transfér a ubytovanie.

* Obhliadka nehnuteľnosti je navrhnutá podľa Vašich individuálnych požiadaviek, osobných špecifikácií, vhodných pre Váš finančný rozpočet.

Môžete si rezervovať obhliadku nehnuteľnosti!

Turecko je nádherná krajina, rovnako aj jej bohatá farebná história, kultúra a ponúka nádherný výhľad na okolitú krajinu. Veríme, že budete obdivovať Stredozemie a určite si radi vychutnáte výborný štýl bývania na Tureckej riviére.

OBHLIADKA NEHNUTEĽNOSTI

Neváhajte nás kontaktovať a rezervovať si termín obhliadky

Predtým než sa rozhodnete kúpiť, určite prídite na inšpekčnú cestu.


My v Realitnej kancelárii Summer Home Vám radi zorganizujeme prehliadku nehnuteľnosti. Počas tohto výletu budete mať možnosť si prehliadnuť viacero nehnuteľností, ktoré Vás zaujímajú. Fotky a slová sa nedajú porovnať so skutočnosťou.

Turkey Alanya
Turkey Trips
Turkey Travel

Kde nás môžete nájsť:

Váš vlastný kúsok neba, kde si môžete vychutnať slnko, nekonečné pláže a teplé večery.