Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side Priestranné penthousy na predaj v Side
Od
€ 235.000

Priestranné penthousy na predaj v Side


3011

Side
Center

222 m2

3+1

2

2013

3

1,5 km

1,3 km

65 km
Izby Veľkosť Spálne Kúpeľne Cena
3+1 222 m2 2 2 € 235.000

Exkluzívna apartmánová rezidencia Nympheum, blízko antického mesta Side na lukratívnom mieste s celkovou rozlohou pozemku 9,000 m², pozostáva zo 72 bytových jednotiek v rámci 4 blokov s krásnymi apartmánmi s jedinečným architektonickým dizajnom. Veľmi výhodná orientácia jednotlivých blokov dodáva priestorom apartmánov dostatok slnka počas celého dňa. Moderné dizajnové doplnky, využitie prírodných materiálov ako kameň a drevo napomáhajú rezidentom vyvolať príjemný pocit bývania v prírode.

Vstupné podlažie 4-izbových penthousov pozostáva z priestrannej obývačky s otvorenou kuchyňou, vstavanej kuchynskej linky so zabudovanou bielou technikou, spoločnej kúpeľne a 2 spální. Súkromné schodisko vedie do hlavnej spálne s priamym vstupom na priestrannú súkromnú terasu (42 m2) s vlastnou strešnou záhradou.

Hlavná spálňa je priestranná a pre pohodlie rezidentov ponúka šatník, voliteľne vstavanú TV stenu s policami, moderne vybavenú en suite kúpeľnu - dvojité umývadlo, sprchový kút z bezpečnostného skla a sprcha s dažďovým efektom. Posuvné kúpeľňové dvere vedú k zadnej terase s dostatočne voľnou plochou pre umiestnenie útulnej vyhrievanej vírivky.

Vybavenie komplexu: vonkajší bazén 610m2 (detský bazén 48m2 a relaxačný bazén 88m2), sauna, vyhrievaná vírivka, vyhrievaný vnútorný bazén, fitness, Wi-Fi Internet prístup v spoločných priestoroch pri bazéne, drevené terasy pri bazéne zatienené olivovníkmi, vnútorné kino s kapacitou 20 miest, detský kútik, správca/záhradník, 24 hod. bezpečnostná služba a kamerový systém, elektrický generátor pre spoločné priestory.

Işık Teker

speaker_notes Holandčina, Angličtina, Nemčina, Turečtina

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zaujímate sa o túto nehnuteľnosť?
Kontaktujte nás

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zdieľať na Vašom sociálnom profile

CHCETE PREDAŤ ALEBO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a čoskoro sa s Vami spojíme.

SPOJTE SA S NAMI

+90 538 888 16 16