sort-gridsort-list

Kúpa nehnuteľnosti v Side | Nehnuteľnosti v Side

Side je antické mesto na Stredozemnom pobreží v Turecku. Side je jedno z najznámejších klasických sídiel v Turecku a veľmi populárny dovolenkový rezort. Nacháza sa medzi dvomi známymi tureckými mestami, Antalyou a Alanyou, no Side má svoje špeciálne miesto v cestovnom ruchu tiež. So svojimi historickými ruinami, priateľským centrom mesta, teplým podnebím počas väčšiny roka alebo krásnymi plážami, Side je perfektné miesto na kúpu nehnuteľnosti.Podobná polohaBlízkosť dvoch medzinárodných letísk, Antalya a Gazipasa, je tiež jedným z dôvodov, prečo zvážiť kúpu nehnuteľnosti v Side. Obe letiská operujú medzinárodnými letmi z európskych miest počas celého roka, čo znamená, že majitelia nehnuteľností sa vedia jednoducho do svojho domu dostať aj mimo letnej sezóny.

Poloha Side ponúka jeho obyvateľom mnoho výhod. Cudzinci, najmä rodiny s deťmi, milujú toto miesto pre jeho históriu, antické ruiny a amfiteáter, tiché a útulné miesta plné milých reštaurácií, obchodov a taktiež nádherné pláže s jemným pieskom. Poloha Side ho robí zaujímavým, rovnako ako Alanyu či Antalyu. Na druhej strane, táto oblasť je viac populárna medzi rodinami a ľuďmi, ktorí chcú stráviť svoj čas v tichšom a pokojnejšom prostredí. Všetko toto v kombinácii s dostupnými cenami apartmánov a domov na predaj v Side robí trh s nehnuteľnosťami v tomto regióne zaujímavým. Hodnota nehnuteľností v Side za posledných 5 rokov vzrástla o 50%, takže kúpa nehnuteľnosti v Side môže byť výborným rozhodnutím a investíciou pre mnoho ľudí, ktorí majú na to príležitosť.

Široký výber nehnuteľností v Side

Rezidenčné komplexy so spoločným bazénom a iným vybavením poskytujú mnoho rôznych apartmánov na predaj v Side, od menších 1+1 (2-izbových) apartmánov, po priestranné dvojpodlažné penthousy na predaj. Ak sa nechcete deliť o vybavenie komplexu či bazéna s ostatnými, je tu možnosť kúpy vily v Side, kde môžete mať svoje vlastné pohodlie a súkromie. Avšak, vily/domy na predaj v Side nie sú až tak populárne ako apartmány a penthousy s výhľadom na more, ktoré sú lacnejšie, s rozumnými cenami, čím slúžia hlavnému cieľu života v pokojnom a tichom prostredí.

Side a jeho štvrte Evrenseki, Kumköy a Sorgun sú známe medzi nemeckými, ruskými a britskými kupcami, z ktorých sa mnohí rozhodli pre trvalý život v Side. Ostatní obyvatelia sem chodia tráviť príjemnú dovolenku a ďalšiu časť roka svoje nehnuteľnosti prenajímajú. Príjem z prenájmu v tejto oblasti je celkom vysoký a dopyt po nehnuteľnostiach na prenájom za posledné roky taktiež vzrástol, takže miesto toho, aby nechali svoje apartmány alebo vily prázdne po väčšinu roka, prenajímajú ich a získavajú tak extra príjem.

Realitná kancelária Summer Home má široký výber nehnuteľností na predaj v Side, takže ak máte záujem o život v pokojnom prostredí s blízkosťou pláže s jemným pieskom, nebojte sa nás kontaktovať a my Vám pomôžeme nájsť ten pravý apartmán či vilu v Side pre Vás!

Side je antické mesto na Stredozemnom pobreží v Turecku. Side je jedno z najznámejších klasických sídiel v Turecku a veľmi populárny dovolenkový rezort. Nacháza sa medzi dvomi známymi tureckými mestami, Antalyou a Alanyou, no Side má svoje špeciálne miesto v cestovnom ruchu tiež. So svojimi historickými ruinami, priateľským centrom mesta, teplým podnebím počas väčšiny roka alebo krásnymi plážami, Side je perfektné miesto na kúpu nehnuteľnosti.