Nehnuteľnosti vo Fethiye

Fethiye je mesto pri Egejskom mori v Turecku. Toto mesto je populárnou turistickou destináciou s výborným stredomorským podnebím, nádhernou prírodou, kultúrou a mnohými historickými miestami. Práve teraz je Fethiye tou správnou voľbou na kúpu nehnuteľnosti a strávenie svojho života.

Skvelé apartmány vo Fethiye €85.000

Skvelé apartmány s úžasným výhľadom na hory sú situované v kľudnom vidieckom prostredí vo Fethiye/časť Taşyaka, obkolesenou sviežou scenériou borovicových lesov.

location_on
Fethiye
hotel
3+1
hot_tub
2
zoom_out_map
83
Apartmány s výbornými cenami vo Fethiye €63.000

Apartmány s výbornými cenami sú situované v zelenom a príjemnom prostredí Fethiye/časť Taşyaka, blízko obľúbeného strediska Ölüdeniz na Tyrkysovom pobreží.

location_on
Fethiye
hotel
2+1,4+1
hot_tub
1,3
zoom_out_map
852,2202
Nádherné vily na predaj vo Fethiye €269.000

Šesť nádherných víl na predaj sa nachádza v krásnych borovicových lesoch Hisarönü/Ölüdeniz vo Fethiye na úpätí hôr s výhľadom na útulné mesto.

location_on
Fethiye
hotel
4+1
hot_tub
5
zoom_out_map
287
Cenovo dostupné apartmány na predaj vo Fethiye €52.500

Očarujúca kolekcia 44 cenovo dostupných apartmánov, obkolesených sviežou scenériou borovicových lesov, sa nachádza v tichom vidieckom prostredí Fethiye/Taşyaka.

location_on
Fethiye
hotel
2+1,4+1
hot_tub
2,3
zoom_out_map
822,1602
Pôvabné apartmány na predaj vo Fethiye €105.000

Pôvabné apartmány na predaj sú situované v zelenom prostredí Fethiye/časť Ölüdeniz na miernom kopci, ktorý dovoľuje si užiť panoramatický výhľad na more a hory.

location_on
Fethiye
hotel
3+1,5+1
hot_tub
2,3
zoom_out_map
1102,2202

Kto kupuje nehnuteľnosti vo Fethiye?

Fethiye láka mnoho ľudí najmä z britských ostrovov, ktorí sa zaujímajú o kúpu nehnuteľnosti vo Fethiye. Nie veľmi vysoké náklady na život, skvelí priateľskí tureckí ľudia či krásne zelené prostredie sú hlavnými dôvodmi, prečo sa britskí občania rozhodli toto miesto navštíviť, kúpiť si nehnuteľnosť a ostať tu žiť. Fethiye má čo ponúknuť nielen Britom, ale ostatným cudzincom tiež. Predovšetkým pre Nemcov, Holanďanov alebo Rusov je toto miesto mámivé nielen počas letnej sezóny, ale aj na život počas celého roka. Vo Fethiye je široký výber nehnuteľností na predaj, od domov a víl na vidieku po apartmány v dostupných cenách v centre Fethiye.

Aké nehnuteľnosti sú vo Fethiye k dispozícii?

Nehnuteľnosti na predaj vo Fethiye sú vhodné pre každý rozpočet aj vkus. Apartmány na predaj s 2 spálňami majú rozumné začínajúce ceny okolo 60.000 Eur, nájsť tu môžete aj dvojpodlažné penthousy s 3 a viacerými spálňami a vily so súkromnými bazénmi a krásne upravenými záhradami, so začiatočnou cenou 120.000 Eur. Ceny nehnuteľností na predaj sa dvíhajú každým rokom, a práve teraz je ten správny čas na investovanie a kúpu nehnuteľnosti vo Fethiye.

Výborný investičný návrat vo Fethiye

Ako veľmi populárna destinácia, Fethiye oplýva vysokým dopytom po nehnuteľnostiach na prenájom. Veľa turistov, ktorí každý rok Fethiye navštevujú, si hľadá apartmány alebo vily na prenájom. Je tu taktiež množstvo hotelov, ktoré poskytujú nádhernú dovolenku, no veľa návštevníkov má v obľube dovolenku so samostatnou prípravou jedál a súkromím, takže si radšej hľadajú nehnuteľnosť na prenájom vo Fethiye. Príjem z prenájmu v tejto oblasti sa líši od 4% po 8%. Príjem závisí na lokalite nehnuteľnosti, oblasť v blízkosti pláže Oludeniz je najatraktívnejšia a ponúka najvyšší príjem z prenájmu. Veľa cudzincov túto výhodu využíva a namiesto len dovolenkového domu pre vlastné použitie, svoje nehnuteľnosti prenajíma a získava tak extra príjem.

Trh s nehnuteľnosťami vo Fethiye pre všetkých

Fethiye ponúka dovolenkové nehnuteľnosti pre všetkých. Nízke životné náklady a dostupné ceny apartmánov na predaj sú hlavnými dôvodmi, prečo sa cudzinci rozhodujú vo Fethiye kúpiť nehnuteľnosť. Pre tých, ktorí túžia po luxusnom živote, Fethiye ponúka taktiež úžasné vily s výhľadom na hory, súkromným bazénom a záhradou. Ceny víl vo Fethiye sú stále nižšie, než ceny podobných víl v prímorských rezortoch v ostatných európskych krajinách.

V realitnej kancelárii Summer Home čakáme na Vaše rozhodnutie. Kontaktuje nás a my Vám pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti vo Fethiye!