Nehnuteľnosti v Bodrume

Trh s nehnuteľnosťami v Turecku je jedným z najlepších trhov v Európe počas posledných rokov. Rovnaký trend má trh s nehnuteľosťami v Bodrume, takže práve teraz je ten správny čas na investovanie do nehnuteľnosti v Bodrume.
Bodrum je prístavné mesto na juhozápadanom pobreží Turecka pri Egejskom mori. Toto mesto má typické stredomorské podnebie s horúcimi slnečnými letami a miernymi daždivými zimami.

Vily so zázračným výhľadom v Bodrume €399.000

24 jedinečných víl na predaj sa nachádza na pokojnej stráni s úžasným výhľadom na jednu z najexkluzívnejších destinácií Turecka Yalikavak/Bodrum.

location_on
Bodrum
hotel
3+1,5+1
hot_tub
2,4
zoom_out_map
1302,4592
Vily Escana s výhľadom na more v Bodrume €1.500.000

Exkluzívna rezidencie Escana Villas, v perfektnej lokalite priamo v srdci Bodrumu, ponúka 25 trojpodlažných víl s výhľadom na more, hrad a súkromný prístav.

location_on
Bodrum
hotel
5+1
hot_tub
3
zoom_out_map
400
Apartmány na predaj v blízkosti pláže v Alanyi €220.000

Luxusný komplex, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite priamo pri pobreží mora, ponúka vysokoštandardné apartmány na predaj v časti Gumbet/Bodrum, len 10 m od nádhernej pláže.

location_on
Bodrum
hotel
2+1
hot_tub
1
zoom_out_map
85
Moderné golfové apartmány na predaj v Bodrume €51.700

Moderné golfové apartmány, pri prvom golfovom ihrisku v Bodrume, ponúkajú výhľad na jazero Tuzla a jeho farebnú kolekciu plameniakov, pelikánov a bocianov.

location_on
Bodrum
hotel
1+1,2+1
hot_tub
1,2
zoom_out_map
432,712
Luxusná 5-izbová vila na predaj v Bodrume €255.000

Plne zariadená 5-izbová vila na predaj sa nachádza v dedine Yalikavak/Bodrum a ponúka nádherný výhľad na Egejské more.

location_on
Bodrum
hotel
4+1
hot_tub
3
zoom_out_map
140
Vysokohodnotný 3-izbový apartmán na predaj v Bodrume €69.000

Tento vysokohodnotný 3-izbový apartmán na predaj sa nachádza v krásnej časti Bodrumu a ponúka výhľad na jazero Tuzla a golfové ihrisko.

location_on
Bodrum
hotel
2+1
hot_tub
2
zoom_out_map
80
Ultraluxusné vily na predaj v Bodrume €750.000

Novopostavené dvojpodlazné luxusné vily na predaj sú postavené v krásnom prírodnom prostredí Bodrumu, s nádherným výhľadom.

location_on
Bodrum
hotel
3+1
hot_tub
3
zoom_out_map
310
Exkluzívna vila na predaj v Bodrume €328.000

Táto exkluzívna, samostatne stojaca vila sa nachádza v mierne vyvýšenej lokalite v Gumusluk/Bodrum a ponúka nádherný neobmedzený výhľad na more.

location_on
Bodrum
hotel
3+1
hot_tub
2
zoom_out_map
110
Úžasná vila na predaj v Bodrume €565.000

Úžasná samostatná vila sa nachádza v jednej z najlepších lokalít v centre mesta Konacik/Bodrum, len 1 km od krásnej pláže a všetkých miestnych atrakcií.

location_on
Bodrum
hotel
3+1
hot_tub
3
zoom_out_map
232
Prestížna vila na predaj v Bodrume €185.000

Prestížna vila na predaj s úžasným výhľadom na more je situovaná na nábreží v Tuzle/Bodrum, len pár minút chôdze od pláže a krištáľovo čistého mora.

location_on
Bodrum
hotel
2+1
hot_tub
2
zoom_out_map
103
Luxusný 4-izbový penthouse apartmán na predaj v Bodrume €158.000

Luxusný 4-izbový penthouse apartmán na predaj sa nachádza v krásnej časti Bodrumu, v blízkosti pláže a ponúka nádherný panoramatický výhľad na more.

location_on
Bodrum
hotel
3+1
hot_tub
1
zoom_out_map
135
Jedinečné apartmány na predaj v Bodrume €195.000

Jedinečné apartmány predstavujú prírodnú krásu a pokojné bývanie v Turgutreis/Bodrum s bielymi domami či ulicami zdobenými bugénvilou – popínavými farebnými kríkmi.

location_on
Bodrum
hotel
1+1,4+1
hot_tub
1,3
zoom_out_map
672,2222

Perfekná poloha Bodrumu

V blízkosti Bodrumu sa nachádzajú dve letiská. Letisko Milas-Bodrum, situované vo vzdialenosti 35 km, hostí domáce aj medzinárodné lety. Druhým je medzinárodné letisko na ostrove Kos, ktoré je vzdialené 70 km a dá sa tam dostať loďou. Toto letisko hostí len lety počas sezóny. Majitelia nehnuteľností majú v tomto prípade veľmi jednoduchý prístup k svojim domovom s letmi z celej Európy.

Rovnako ako iné mestá na Stredozemnom pobreží, aj Bodrum láka zahraničných investorov. Je tu široká ponuka nehnuteľností na predaj pre každý druh rozpočtu. Ak aj Vás zaujímajú apartmány v dostupných cenách či luxusné vily, v Bodrume máte na výber z monžstva nehnuteľností na predaj.

Novo vybudované komplexy s apartmánmi na predaj sú v úžasnom kontraste s historickými kamennými domami, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť Bodrumu. Tieto biele kamenné domy s nádhernými popínavými kvetmi sú pre Bodrum typické a vytvárajú krásnu scenériu, ktorá dáva Bodrumu jedinečnosť. Skvelá poloha, krásne prostredie, milí ľudia a rozumné ceny nehnuteľností v Bodrume presvedčili cudzincov, aby tu kúpili nehnuteľnosť a užívali si toto mesto z vlastného domova.

Atraktívne oblasti v Bodrume

Jednou z najvýhodnejších lokalít pre investíciu je Yalikavak, oblasť s krásnou prírodou plnou kopcov a veterných mlynov, zátok a novým súkromným prístavom. Nájsť tu môžete apartmány na predaj za rozumné ceny, ale aj luxusné vily so súkromnými bazénmi a záhradami, postavené na vrchoch kopcov s úžasným výhľadom. Yalikavak poskytuje najväčší počet nehnuteľností priamo na pláži v Bodrume a veľa komplexov s apartmánmi na predaj v dostupných cenách. V posledných rokoch sa táto časť začala premieňať na živé miesto s množstvom reštaurácií, obchodných centier a iných atrakcií, ktoré ponúkajú život počas celého roka. Yalikavak sa zmenil a dopyt po nehnuteľnostiach na predaj či na prenájom sa každým rokom zvyšuje. Príjem z prenájmu v tejto oblasti je vysoký. Apartmány s výhľadom na more a vily so súkromnými bazénmi ponúkajú lepší investičný návrat ako nehnuteľnosti v iných lokalitách mesta.

Iné zaujímavé oblasti, vrátane Turgutreis či centra Bodrumu, majú rôzne apartmány a vily na predaj, rovnako ako aj kamenné domy na predaj, ktoré potrebujú rekonštrukciu a renováciu.
Nehnuteľnosti v Bodrume majú zahraničných aj tureckých majiteľov. Bodrum je populárny medzi tureckými obyvateľmi, ktorí tu vlastnia až 80% luxusných a exkluzívnych domov.

Prečo kúpiť nehnuteľnosť v Bodrume?

Keď sa rozhodujete pre kúpu nehnuteľnosti v Bodrume, je tu veľa faktorov, ktoré by mali Vaše rozhodnutie ovplyvniť. Lokalita nehnuteľnosti je veľmi dôležitá. Oblasti s apartmánnmi s výhľadom na more či blízkosť pláže a iných atrakcií mesta umožňujú príjem z prenájmu oveľa vyšší (6% a viac) ako prenájmy v tichších častiach Bodrumu. Toto je jeden z dôvodov, prečo by kupci mali byť opatrní. Veľa veľkých investorov sa rozhodlo pre kúpu nehnuteľnosti v Bodrume, predovšetkým kvôli lokalite, silnej tureckej ekonomike, tichému prostrediu, vysokému príjmu z prenájmu a cenám víl, ktoré sú stále dostupnejšie než ceny víl rovnakej kvality v iných prímorských európskych štátoch.

Ak je Bodrum miestom, kde chcete investovať, potom kontaktujte realitnú kanceláriu Summer Home and my Vám poskytneme všetky informácie potrebné pre kúpu Vašej nehnuteľnosti v Bodrume!