sort-gridsort-list

Nehnuteľnosť v Bodrume | Nehnuteľnosti v Bodrume

V blízkosti Bodrumu sa nachádzajú dve letiská. Letisko Milas-Bodrum, situované vo vzdialenosti 35 km, hostí domáce aj medzinárodné lety. Druhým je medzinárodné letisko na ostrove Kos, ktoré je vzdialené 70 km a dá sa tam dostať loďou. Toto letisko hostí len lety počas sezóny. Majitelia nehnuteľností majú v tomto prípade veľmi jednoduchý prístup k svojim domovom s letmi z celej Európy.Podobná polohaRovnako ako iné mestá na Stredozemnom pobreží, aj Bodrum láka zahraničných investorov. Je tu široká ponuka nehnuteľností na predaj pre každý druh rozpočtu. Ak aj Vás zaujímajú apartmány v dostupných cenách či luxusné vily, v Bodrume máte na výber z monžstva nehnuteľností na predaj.

Novo vybudované komplexy s apartmánmi na predaj sú v úžasnom kontraste s historickými kamennými domami, ktoré tvoria neoddeliteľnú súčasť Bodrumu. Tieto biele kamenné domy s nádhernými popínavými kvetmi sú pre Bodrum typické a vytvárajú krásnu scenériu, ktorá dáva Bodrumu jedinečnosť. Skvelá poloha, krásne prostredie, milí ľudia a rozumné ceny nehnuteľností v Bodrume presvedčili cudzincov, aby tu kúpili nehnuteľnosť a užívali si toto mesto z vlastného domova.

Jednou z najvýhodnejších lokalít pre investíciu je Yalikavak, oblasť s krásnou prírodou plnou kopcov a veterných mlynov, zátok a novým súkromným prístavom. Nájsť tu môžete apartmány na predaj za rozumné ceny, ale aj luxusné vily so súkromnými bazénmi a záhradami, postavené na vrchoch kopcov s úžasným výhľadom. Yalikavak poskytuje najväčší počet nehnuteľností priamo na pláži v Bodrume a veľa komplexov s apartmánmi na predaj v dostupných cenách. V posledných rokoch sa táto časť začala premieňať na živé miesto s množstvom reštaurácií, obchodných centier a iných atrakcií, ktoré ponúkajú život počas celého roka. Yalikavak sa zmenil a dopyt po nehnuteľnostiach na predaj či na prenájom sa každým rokom zvyšuje. Príjem z prenájmu v tejto oblasti je vysoký. Apartmány s výhľadom na more a vily so súkromnými bazénmi ponúkajú lepší investičný návrat ako nehnuteľnosti v iných lokalitách mesta.

Keď sa rozhodujete pre kúpu nehnuteľnosti v Bodrume, je tu veľa faktorov, ktoré by mali Vaše rozhodnutie ovplyvniť. Lokalita nehnuteľnosti je veľmi dôležitá. Oblasti s apartmánnmi s výhľadom na more či blízkosť pláže a iných atrakcií mesta umožňujú príjem z prenájmu oveľa vyšší (6% a viac) ako prenájmy v tichších častiach Bodrumu. Toto je jeden z dôvodov, prečo by kupci mali byť opatrní. Veľa veľkých investorov sa rozhodlo pre kúpu nehnuteľnosti v Bodrume, predovšetkým kvôli lokalite, silnej tureckej ekonomike, tichému prostrediu, vysokému príjmu z prenájmu a cenám víl, ktoré sú stále dostupnejšie než ceny víl rovnakej kvality v iných prímorských európskych štátoch.

Ak je Bodrum miestom, kde chcete investovať, potom kontaktujte realitnú kanceláriu Summer Home and my Vám poskytneme všetky informácie potrebné pre kúpu Vašej nehnuteľnosti v Bodrume!

V blízkosti Bodrumu sa nachádzajú dve letiská. Letisko Milas-Bodrum, situované vo vzdialenosti 35 km, hostí domáce aj medzinárodné lety. Druhým je medzinárodné letisko na ostrove Kos, ktoré je vzdialené 70 km a dá sa tam dostať loďou. Toto letisko hostí len lety počas sezóny. Majitelia nehnuteľností majú v tomto prípade veľmi jednoduchý prístup k svojim domovom s letmi z celej Európy.