Nehnuteľnosti v Beleku

Belek sa nachádza v regióne Antalya, približne 100 km od Alanye a menej než 50 km od Antalye. S množstvom luxusných hotelov, majstrovských golfových ihrísk, prekrásnou prírodou a ďalšími zaujímavosťami, Belek, hoci je rozlohovo menším mestom, patrí medzi najlepšie dovolenkové destinácie v Turecku. Belek získal veľa cien a v dnešnej dobe je považovaný za jedno z najlepších golfových stredísk v Európe, ktoré ponúkajú vysoko kvalitnú golfovú dovolenku za výbornú cenu.

Vily Royal Golf v Alanyi €0

Tento projekt je jedinečný - jediná vila a apartmánový komplex v Beleku s priamym prístupom k moru. Vily sa nachádzajú v nádhernom prostredí plnom zelene.

location_on
Antalya
hotel
3+1,5+1
hot_tub
0,0
zoom_out_map
02,02
Vkusné golfové apartmány na predaj v Beleku €99.000

Elegant Golf rezidencia, situovaná v srdci golfového strediska Belek, ponúka bývanie v 3-izbových apartmánoch alebo 5-izbových penthousoch v európskom štýle.

location_on
Antalya
hotel
2+1,4+1
hot_tub
0,0
zoom_out_map
02,02
Veľké samostatné vily na predaj v Beleku €275.000

Štýlový a moderný Belek Golf Villas komplex pozostáva zo 14 samostatných 5-izbových víl s veľkými izbami a rozumnými cenami, blízko golfových ihrísk a pláže.

location_on
Antalya
hotel
5+1
hot_tub
3
zoom_out_map
220
Vily Paradise Golf na predaj v Beleku €225.000

Paradise Golf Villas v Beleku ponúkajú luxusné bývanie v golfovom raji v blízkosti krásnej pláže s jemným pieskom, ako aj majstrovských golfových ihrísk.

location_on
Antalya
hotel
3+1,4+1
hot_tub
4,4
zoom_out_map
2202,2702
Trojpodlažné dvojvily na predaj v Beleku €0

Belek Golf Residence je luxusný komplex s 10 6-izbovými trojpodlažnými dvojvilami situovaný v srdci Beleku, v obľúbenej časti milovníkmi golfu, ako aj krásnej prírody.

location_on
Antalya
hotel
5+1
hot_tub
3
zoom_out_map
220
Vily najvyššej kvality na predaj v Beleku €179.000

Golf City Villas sú vily najvyššej kvality v Beleku v príjemnom komplexe víl s 8 samostatnými vilami s 3 spálňami a 8 dvojvilami s 3 alebo 4 spálňami.

location_on
Antalya
hotel
3+1,4+1
hot_tub
3,3
zoom_out_map
1652,1762
Exkluzívne vily na predaj v Beleku €236.000

Exklutívne Feronia Vily v golfovom stredisku Belek ponúkajú 26 dvojvíl a trojpodlažných víl so súkromným bazénom, záhradou a priestrannou terasou.

location_on
Antalya
hotel
4+1
hot_tub
2
zoom_out_map
120

Investovanie v Beleku

Belek láka viac a viac ľudí nielen na strávenie dovolenky, ale tiež na kúpu nehnuteľnosti. V centre Beleku je dovolené stavať len nízkoposchodové budovy. Golfové apartmány, penthousy a golfové vily na predaj sa nachádzajú v blízkosti golfových ihrísk a taktiež pláže. Mnoho ľudí sa začalo zaujímať o kúpu apartmánu či vily v Beleku vzhľadom k dostupným cenám nehnuteľností. Hoci je Belek menším mestom, rýchly vývoj Beleku poskytuje vysokú návratnosť investícií. V posledných rokoch hodnota nehnuteľností v blízkosti golfových ihrísk vzrástla o 50%, takže aj cena apartmánov a víl v Beleku sa takmer zdvojnásobila.

Golfové nehnuteľnosti v Beleku

Či už kúpa golfových apartmánov v komplexoch so spoločným bazénom a iným vybavením alebo exkluzívne golfové vily na predaj, Belek ponúka množstvo nehnuteľností pre každý rozpočet a vkus. Veľa majiteľov nehnuteľností v Beleku ponúka exkluzívne prenájmy, ktoré im prinášajú príjem približne 8%. Nehnuteľnosti v blízkosti golfových ihrísk majú lepší potenciál na väčší príjem z prenájmu. Ako sme už spomínali, nie sú tu len luxusné golfové vily, ale pre tých s menším rozpočtom tu sú k dispozícii menšie domy a široký výber dostupných apartmánov a penthousov na predaj v Beleku. Veľa nehnuteľností v Beleku je v ponuke s členstom v golfovom klube zadarmo alebo s veľkými zľavami, čo je ďalšou výhodou pre majiteľov nehnuteľností.

Belek má čo ponúknuť

Golf nie je jedinou atrakciou Beleku, kúpele majú svoje vlastné miesto v Beleku tiež. Zdravotné procedúry (balneoterapia) v kúpeľných centrách a zdravotné kúpele s minerálnou vodou sú v tejto časti veľmi populárne.
Belek ponúka množstvo rôznych a zaujímavých vecí. Ak Vás golf nezaujíma, stále si toto miesto užijete. Nielen golfové ihriská a kúpele, ale taktiež nádherné prostredie plné zelene s horami a zlatistými piesočnatými plážami poskytujú to najlepšie miesto na kúpu nehnuteľnosti v Turecku.

Ste pripravení na kúpu nehnuteľnosti v Beleku? Realitná kancelária Summer Home Vám pomôže vybrať tú najlepšiu nehnuteľnosť v Beleku z nášho širokého porfólia.