sort-gridsort-list

Nehnuteľnosť v Turecku | Nehnuteľnosti v Turecku

Turecko je prekrásna krajina, obľúbená u turistov predovšetkým pre jeho historické miesta, kultúru a nádherné prímorské rezorty pozdĺž Stredozemného a Egejského pobrežia. V poslednej dobe sa do popredia Turecko dostáva pre kúpeľný a zdravotný cestovný ruch. Príroda je jedným z najväčších dôvodov, prečo si cudzinci začali kupovať nehnuteľnosti v Turecku. Veľa ľudí si túto krajinu vybralo pre svoj život a strávenie dôchodku.Podobná polohaTurecko má výhodnú geografickú polohu. Situované je na križovatke Európy a Ázie. Turecko poskytuje veľkú kapacitu a silu v konštrukčnom sektore, náraste populácie a demografickej výhode, rozsiahlom náraste miest a ponúka toho oveľa viac. Poskytuje výborný potenciál pre investorov na trhu s nehnuteľnosťami v Turecku.

Ak sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľnosti v Turecku, určite sa chcete dozvedieť všetky informácie ohľadom mesačných a ročných nákladov. Životné náklady v Turecku sú pomerne nízke, ak si ich porovnáte s nákladmi v európskych krajinách. Mesačné alebo ročné náklady na údržbu apartmánov či domov a víl záležia na polohe komplexu či vily. Zvyčajne zahŕňajú údržbu celého komplexu vrátane čistenia bazéna, elektrického generátora, záhradníka a iných vecí. účty za vodu a elektrinu prichádzajú zvlášť, no čiastky nie sú vysoké, samozrejme všetko záleží od veľkosti apartmánu či domu.

Nehnuteľnosti v Turecku majú naozaj rozumné ceny v porovnaní s inými krajinami. Mnoho cudzincov považuje trh s nehnuteľnosťami v Turecku za veľmi atraktíny a rozhodnú sa investovať do kúpy apartmány či domu v Turecku. V nasledujúcich rokoch je predpokladaný rast cien nehnuteľností, takže investície do apartmánov a víl/domov sa určite vrátia. Momentálne majú cudzinci skvelú príležitosť na kúpu nehnuteľnosti v Turecku. Turecko je predovšetkým dovolenková destinácia s dovolenkovými domami, ale veľa ľudí sa rozhodlo v Turecku stráviť svoj dôchodkový vek, nielen vďaka rozumným cenám apartmánov a víl na predaj, no taktiež vďaka nádhernej prírode, milým ľuďom, nízkym životným nákladom a životu bez stresu pri mori.

Turistická destinácia – Turecko

Ako veľmi známa turistická destinácia, Turecko patrí medzi najobľúbenejšie turistické krajiny na svete. V roku 2014 sa Turecko stalo 6. najnavštevovanejšou krajinou s viac ako 35 miliónmi turistov. V roku 2015 sa počet turistov o niečo znížil, predovšetkým kvôli kríze v Rusku, tureckým voľbám či turecko-kurdskému problému v turistických oblastiach. Zisk Turecka v oblasti cestovného ruchu v poslednej štvrtine tohto roku klesol. Bol to veľmi ťažký rok pre Turecko so všetkými problémami, ale nič to nezmenilo na skutočnosti, že Turecko, s nádhernou prírodou, výborným podnebím a kultúrou, je stále jedna z najatraktívnejších destinácií nielen pre turistov, ale aj pre nových obyvateľov.

Takže sa rozhodnite správne, kúpte si nehnuteľnosť s realitnou kanceláriou Summer Home a prídite žiť do Turecka!

Turecko je prekrásna krajina, obľúbená u turistov predovšetkým pre jeho historické miesta, kultúru a nádherné prímorské rezorty pozdĺž Stredozemného a Egejského pobrežia. V poslednej dobe sa do popredia Turecko dostáva pre kúpeľný a zdravotný cestovný ruch. Príroda je jedným z najväčších dôvodov, prečo si cudzinci začali kupovať nehnuteľnosti v Turecku. Veľa ľudí si túto krajinu vybralo pre svoj život a strávenie dôchodku.