KonyaaltiKonyaaltı je veľmi moderné a pekné okres Antalya. To je okrese, v ktorom modrá-príznakom pláž spĺňa kaviarní, parkov, veľký príroda, milí ľudia a mnoho zábavných zariadení. Ľudia si cyklistika, kolieskové lopatkování, piknik, vodné športy a mnoho ďalších činností.

Konyaaltı sa nachádza v Západnej časti Antalya. To bola historicky súčasťou Civilizácie Lycian, preto má mnoho historických pamiatok a zrúcaniny na návštevu. To je si myslel, že Konyaaltı bolo miesto, kde ľudia používali vodnú dopravu. Tam sú zrúcaniny hradu, ktorý histórie nadšencov musí vidieť.

Zahŕňa Antalya prístavu a je to 20 km od letiska. Konyaaltı je veľmi populárne miesto medzi tureckom a zahraničných turistov vďaka svojej krásnej pláže 4-5 km. Na pláži je všeobecne preplnené, ale môžete nájsť trochu pokoj a ticho v blízkosti mora útesy. Ak ste ísť až na morské útesy, sa stretnete úžasný výhľad vrátane krásne Stredozemného Mora a Beydaglari Horách.

Ak ste nadšenec histórie, musíte vidieť Múzeum Antalya. Je plná krásnych artefakty. Pre nadšencov prírody, Geyikbayiri Jaskyňa ponúka veľké skúsenosti s jeho 6.5 metrov hĺbky a úžasný pohľad hlavne v daždivých dní. To je 120 metrov dlhý a len 5 minút preč. Zaujímavý zážitok bude mať pláži deň v Šariš Žien Beach, ak ste žena samozrejme. Táto pláž je len pre ženy a len ženy pracovníkov sú povolené pracovať. Tam je tiež open-air divadlo v Konyaaltı pre kultúrny večer.

Konyaaltı je plný balík s jeho prírodné krásy, úžasné pláže na pobreží Stredozemného Mora, zaujímavých aktivít, zábavy, zariadenia a exkurzie činnosti. Okresný vám ponúka pohodlné, pokojné a príjemné dovolenku s rodinou alebo priateľmi. To má rôzne činnosti, poskytovať pre vašu príjemnú dovolenku.