Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side Čarovné Lavanta vily na predaj v Side
Od
€ 270.000

Čarovné Lavanta vily na predaj v Side


3001

Side
Center

245 m2, 271 m2

3+1 ,4+1

2, 3

2012

2

2 km

6,5 km

50 km
Izby Veľkosť Spálne Kúpeľne Cena
3+1 245 m2 2 3 € 270.000
4+1 271 m2 3 4 € 260.000

Štýlové a tradičné turecké kamenné vily na predaj sa nachádzajú na okraji obľúbeného turistického letoviska Side. Jedinečná lokalita na miernej vyvýšenine malebného pohoria Taurus ponúka panoramatický výhľad na Stredozemné more.

Vily Lavanta sa nachádzajú na nádhernej zelenej lúke obklopenej nedotknutou prírodou. Z celkového pozemku tvorí až 85% krásne upravená záhrada, práve preto toto miesto odporúčame pre milovníkov zeleného prostredia a pokojného života v súkromí, vďaka povoleniu na stavbu len nízkopodlahových domov v tejto oblasti.

Sviežosť okolitej prírody dopĺňajú olivové háje, citrusové sady a pokojné borovicové lesy, ktoré obohacujú pocit života na vidieku. Romantická prechádzka Vás zavedie do centra s nákupnými možnosťami a tradičnými tureckými reštauráciami. Pešia promenáda sa tiahne 2 km pozdĺž pobrežia zlatistej piesočnatej pláže ocenenej modrou vlajkou.

15 individuálnych víl na predaj v Side sa líši v usporiadaní a vonkajšími architektonickými prvkami. Každá vila zaberá pozemok 685 m2 spolu so súkromným bazénom, záhradou a parkovacím miestom.

Işık Teker

speaker_notes Holandčina, Angličtina, Nemčina, Turečtina

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zaujímate sa o túto nehnuteľnosť?
Kontaktujte nás

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zdieľať na Vašom sociálnom profile

CHCETE PREDAŤ ALEBO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a čoskoro sa s Vami spojíme.

SPOJTE SA S NAMI

+90 538 888 16 16