Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov Kontrola Cesty: Prísť do Turecka a Vyberte si Svoj Sen Domov

Kontrola Výlety

Select your property in Turkey 1
Buy your Flight Ticket 2
Get Free Transfer from airport 3
Get Free Accommodation 4
View your dream home and get payback of your trip expenses 5
Get your dream property in Turkey 6

Kontrola Cesta

Kontrolný Výlet je príležitosť pre vás, aby zhromažďovať všetky informácie a zobrazenie nehnuteľností z nášho on-line portfólia. Leto Doma prezeranie výlet je určený podľa vašich individuálnych požiadaviek, osobné špecifikácie, vhodný na váš finančný rozpočet. My vám poskytne presné informácie o nehnuteľnosti vášho záujmu, vrátane majetku, brožúra, pôdorysy, cenníka a lokalizácia projektu.

----explodovať

Rezervácia Termínov

Počas vášho pobytu v Turecku, zástupca Leto Doma Nehnuteľnosti vám zaručuje úplné osobné pozornosť, príjemný a spoľahlivý servis, všetky podrobné informácie o nákupných procesov poskytujeme v anglickom, nemeckom, slovenský, švédsky, poľský, ruský, arabčina alebo tureckého jazyka, pre vaše pohodlie. Prosím informujte nás vopred o vašom plánovaný dátum inšpekčnej cesty, chceli by sme sa uistiť, že váš uprednostňujú dátumy sú v súlade s našim plánom.

Transfer - Ubytovanie V Hoteli - Letenky

Leto Doma Nehnuteľnosti bude zabezpečiť si transfer z letiska Antalya/Gazipasa letiska na prílet a transfer na odchodom priamo z hotela. Budeme poskytovať vám ubytovanie v hoteli / polpen. v pohodlné a príjemné prostredie. Ak si kúpite nehnuteľnosť prostredníctvom nás, po podpise kúpnej zmluvy, budeme pokrytie nákladov váš výlet.

* V prípade, že sa nechcete kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom našej Letnej Home Real Estate počas kontroly cesta, máte nárok na pokrytie všetkých výdavkov na let, transfer a ubytovanie.

* Letné Domov inšpekcie výlet je určený podľa vašich individuálnych požiadaviek, osobné špecifikácie, vhodný na váš finančný rozpočet.

Ste vítaní, aby kniha inšpekčnú cestu!

lf čo nádhernej krajiny Turecko je, rovnako ako bohatstvo farebných histórie, kultúry a nádherným výhľadom na vidieku v ponuke. Veríme, že budete zbožňujú a Stredomoria by rád rozprávkový životný štýl tu na tureckej Riviére.

INSPECTION TRIP

Grab the chance to come on an Inspection trip before you make up your mind to buy!


We at Summer Home Real Estate are happy to organize an Inspection Trip for you. On this trip, you get the possibility to see the property you are interested in with your own eyes. Pictures and facts cannot compare to see the property and its environment for yourself.

Turkey Alanya
Turkey Trips
Turkey Travel

Where can you find us:

Your own piece of heaven where you can enjoy the sun, long beaches and warm evenings?