Jedinečná Príležitosť Pre Tých, Ktorí Chcú Turecký Občianstvo

Jedinečná Príležitosť Pre Tých, Ktorí Chcú Turecký Občianstvo
facebook google plus twitter

V rámci "Predpisy o Zmene Predpisov Týkajúcich Sa Aplikácia tureckej Občianstvo Zákon", ktorý je zverejnený vo vestníku vlády dnes, minimálne nehnuteľností cenu, že cudzinci museli platiť za získanie občianstva bola znížená na $250-tisíc z $1 milión. Ministerstvo Vnútra uviedlo, že pre tých cudzincov, ktorí sa chcú dostať občianstvo nové špecializované úrady budú čoskoro byť otvorené a všetky potrebné procesy, ktorá bude ukončená najskôr.

S uverejnené nariadenie podpisuje Predseda Recep Tayyip Erdoğan, 20th ustanovení Nariadení Týkajúcich Sa Aplikácia tureckej Občianstvo, Práva, ktorý obsahuje predpisy o cudzincov stále "turecký Občianstvo výnimočne" sa zmenilo.

NAMIESTO $1 MILIÓN, $250-TISÍC JE DOSŤ

Po novom poriadku, predpokladané kapitálové aktíva s cieľom získať turecký Občianstvo bolo znížené na $500 tisíc z $1 milión. Tiež minimálne nehnuteľností cenu, že cudzinci, ktorí vlastnia nehnuteľnosti v Turecku a chcete získať občianstvo sa znížil na $250-tisíc z $1 milión.

Ďalšou podmienkou na získanie občianstva bol aspoň poskytnúť zamestnanie najmenej 100 ľudí, a to je tiež zmenená na 50 ľudí zo 100. Navyše, množstvo peňazí, ktoré cudzincov musel vkladov v bankách sa nachádza v Turecku bola znížená na $500 tisíc z 3 milióny dolárov.

MINISTERSTVO VYHLÁSENIE

V tvrdením, že Ministerstvo Vnútra publikoval o tejto téme, to bol povedal, že pre tých cudzincov, ktorí sa chcú dostať občianstvo nové špecializované úrady budú čoskoro byť otvorené a všetky potrebné procesy, ktorá bude ukončená najskôr.