Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume Cenovo dostupné 3-izbové vily s výhľadom na more na predaj v Bodrume
Od
€ 120.000

Nehnuteľnosť s dvojpodlažnými vilami s výhľadom na more v Bodrume


7013

Bodrum
Gumusluk

118 m2

2+1

2

2010

2

6 km

1 km

58 km
Izby Veľkosť Spálne Kúpeľne Cena
2+1 118 m2 2 2 € 120.000

Hlavné dôvody na kúpu:

  • Exkluzívne vybavený komplex.
  • Veľký výber rodinných domov.
  • Krásny výhľad.

Samostatné vily s výhľadom na more na predaj v exkluzívnom komplexe v Bodrume

Tieto útulné, cenovo dostupné vily sú ideálnym miestom pre život počas celého roka. Umiestnenie v Bodrume taktiež zaručuje vysoký návrat z nájomného pre investorov. Obchody a autobusové zastávky sú len pár minút chôdze od týchto domov, centrum mesta je vzdialené 6 km, iba 2 km od Gumusluku a 58 km od letiska.

Tento komplex sa skladá z 18 samostatných dvojpodlažných rodinných domov na ploche 6 000 m2.

Vlastnosti týchto špeciálnych víl na predaj v Bodrume, Turecko

Tieto vily obsahujú 118 m2 obytnej plochy s 2 veľkými spálňami. Hlavná spálňa má balkón s nádherným výhľadom na more a druhý s francúzskym balkónom, ktorý vám umožní každé ráno sa prebudiť s ohromujúcim výhľadom. Vnútorné/vonkajšie dvere a okná sú vyrobené z tepelne upraveného dreva - ThermoWood. Pri realizácii sa venovala mimoriadna pozornosť izolácii.

Na prvom poschodí, vstupná hala vedie k otvorenej kuchyni a obývacej izbe s priamym prístupom na terasu a ozdobenú záhradu, viacúčelovú miestnosť a kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Druhé poschodie má hlavnú spálňu s balkónom, izbu pre hostí tiež s balkónom, kúpeľňu so sprchovacím kútom a schodiskom na strešnú terasu.

Vily majú dostatok vonkajšieho priestoru s balkónmi a strešnou terasou, ideálne priestory na stolovanie a príjemné prostredie.

Tento moderný projekt má veľký spoločný bazén o rozlohe 162 m2, fitnes, súkromné parkovacie miesto, satelitný systém, pripojenie na internet, 24 hod. bezpečnostné kamery umiestnené v rôznych miestach budov.

Işık Teker

speaker_notes Holandčina, Angličtina, Nemčina, Turečtina

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zaujímate sa o túto nehnuteľnosť?
Kontaktujte nás

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zdieľať na Vašom sociálnom profile

Podobné nehnuteľnosti

Alternatívna ponuka podobného typu, polohy a cenovej relácie

Cenovo dostupná vila na predaj v Bodrume
2+1
2
100 m²

€ 135.000

Priestranná 4-izbová vila na predaj v Bodrume
3+1
2
130 m²

€ 110.000

Exkluzívna luxusná vila s nádherným výhľadom v Bodrume
3+1
2
110 m²

€ 328.000

Luxusné vily v perfektnej lokalite na pobreží v časti Gumusluk, Bodrum
3+1
2
219 m²

€ 325.000

Exkluzívna vila na predaj v Bodrume
3+1
2
110 m²

€ 328.000

CHCETE PREDAŤ ALEBO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a čoskoro sa s Vami spojíme.

SPOJTE SA S NAMI

+90 538 888 16 16