Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku Exkluzívne vily na predaj v Beleku
Od
€ 180.000

Exkluzívne vily na predaj v Beleku


3503

Antalya
Belek

120 m2

4+1

2

2008

3

2,5 km

1,3 km

25 km
Izby Veľkosť Spálne Kúpeľne Cena
4+1 120 m2 2 3 € 180.000

Exkluzívne Feronia Villas v golfom rezorte Belek na Tureckej riviére ponúka 26 moderných dvojvíl a trojpodlažných luxusných víl na predaj s vlastným bazénom, záhradou a priestrannou terasou. Komplex sa nachádza v blízkosti zlatistej piesočnatej pláže pri pobreží Stredozemného mora, ale aj 12 majstrovských golfových ihrísk. Okolie tejto oblasti je charakteristické krásnou zelenou prírodou borovicových a eukalyptových lesov.

Feronia Residence predstavuje najvyššiu úroveň kvality pohodlného a štýlového bývania s unikátnou lokalitou priamo oproti preslávenému Nick Faldo golfovému ihrisku, ktoré je situované medzi centrom miest Belek a Kadriye.

Jedinečný architektonický dizajn využitím prírodného materiálu v podobe travertínu vytvára sviežu a pokojnú atmosféru prímorského bývania.

Vybavenie víl: súkromné bazény s časťou na opaľovanie, plne zariadená kuchyňa, LED televízor a domáce kino (voliteľné), satelitný TV systém, elektrický generátor, 24 hod. bezpečnostná služba a kamerový systém.

Işık Teker

speaker_notes Holandčina, Angličtina, Nemčina, Turečtina

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zaujímate sa o túto nehnuteľnosť?
Kontaktujte nás

Kontaktná osoba

Prosím, vyplňte formulár. Skontaktujeme sa s Vami čo najskôr.

Zdieľať na Vašom sociálnom profile

Podobné nehnuteľnosti

Alternatívna ponuka podobného typu, polohy a cenovej relácie

Vily najvyššej kvality na predaj v Beleku
3+1
3
165 m²

€ 179.000

Vily Royal Golf v Alanyi
3+1
2
132 m²

€ 100.000

CHCETE PREDAŤ ALEBO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ ?

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje a čoskoro sa s Vami spojíme.

SPOJTE SA S NAMI

+90 538 888 16 16