Nehnuteľnosti v Antalyii, LaraAntalya Lara okres je jedným z najpopulárnejších rekreačných lokalít Turecka. Je známy pre svoje krištáľovo čisté more a jemný piesok, ktorá je vraj dobré pre niektoré zdravotné problémy súvisiace s kĺbov vášho tela. Lara znamená piesok v Chetitské jazyk. Lara pláž je najdlhšia pláž v Turecku a je neustále sa rozvíjajúca oblasť z hľadiska cestovného ruchu. Existuje mnoho nových investícií do oblasti a je stále vo vývoji. To je pekné, a nie tak populárne miesto, najmä lákadlom pre ľudí, ktorí milujú pokoj a ticho.

----explodovať

Lara má prirodzene piesočnatej pláže vhodné na kúpanie a kempovanie. Tam je les, v blízkosti Lara pláž, kde si môžete priniesť svoje stanu a tábora. Tiež, tam sú miesta, ktoré zriadila obec, pre vás mať piknik. V beach, tam je množstvo bufetov, ktoré ponúkajú lehátkami, slnečníkmi, jedlo a nápoje. Pláž je rozdelená na časti. Sone hotely a kaviarne ponúkajú svoje súkromná pláž častí. Že nájomné niečo, čo potrebujete pre denný výlet. Navyše je tu verejná časť pláže, kde si môžete ísť s vlastnou zamestnancov a užite si Stredozemnom Mori zdarma. Duden vodopád spĺňa more v tejto oblasti. More v Lara pláž je tiché a nie studené. Aj piesok a more sú veľmi čisté. Avšak, tam sú rašeliniská v mori.

----explodovať

Je ľahké dosiahnuť oblasti s verejnou dopravou a vlastné auto. To je 15 kilometrov od letiska a 12 kilometrov od centra. Existuje veľa ubytovacích zariadení po celom oblasti, ktoré sú všeobecne preferované zahraničných turistov. Tiež, Lara je populárne s jeho kaviarne, bary a reštaurácie. Môžete vychutnať v jednej z kaviarní, majú svoju kávu a pozerať sa na more a západ slnka.