2018 International Beach Soccer Cup Začala V Alanya, Antalya

2018 International Beach Soccer Cup Začala V Alanya, Antalya

2018 International Beach Soccer Cup Začala V Alanya, AntalyaAlanya Obce Starosta Adem Murat Yücel, FIFA Plážový Futbal Zodpovedný Gabino Renales, rýchlym Pohybom prsta Organizácie, manažérov, Adil Müftüoğlu a Ferit Yücel Ergün zúčastnili na tlačovej konferencii, ktorú zorganizovala Alanya Obce a rýchlym Pohybom Organizácia pre propagáciu turnaja.

Yucel povedal, v Alanya, oni usporiadali takmer 70 udalosti a približne 15 z nich sú na medzinárodnej úrovni.

Yücel o tom, že plážový futbal turnaj prispeje k propagácii mesta Alanya a v regióne, "V najbližších rokoch, dúfam, že majstrovstvá Sveta sa budú aj v Alanya príliš."

Gabino Renales povedal, že oni boli naozaj radi, že sa bude súťažiť v takom krásnom meste. Alanya bol hosting i medzinárodné a miestne organizácie, ktoré boli vždy zdrojom záujmu. A čo je najdôležitejšie, občanov, účastníkov, návštevníci a pod. nikdy ľavej okresný nespokojný alebo naštvaná.

Keď raz človek navštívi Alanya, on alebo ona určite sa vráti tam, pretože toto mesto má nezabudnuteľný vplyv na jeho návštevníkov.

Berúc na vedomie, že Alanya je veľmi vhodný pre hranie plážový futbal s oboma jeho historickej štruktúry a jej výborné počasie, Renales povedal: "plánujeme organizovať väčšie organizácie, v Alanya v strednodobom horizonte obdobia, aby sa zabezpečilo, že všetky tieto možnosti a príležitosti, ktoré sú tak krásne. ".

 • Luxusné apartmányv blízkosti pláže v časti Kestel v Alanyi

  Luxusné apartmányv blízkosti pláže v časti Kestel v Alanyi - € 65.000


  PolohaAlanya
  Izby1+1,2+1 dp
  Veľkosť63²,110²

 • - Záverečný zápas je na nedeľu

  Alanya Belediyespor bude reprezentovať Turecko v turnaji a Španielska Levante, Športových z Portugalska a Lokomotiv z Ruska sú tímy budú podieľať sa na turnaji.

  Stretnutia sa pozeral na Galipdere Pláži zdarma. Preto každý, kto je v Alanya na tento víkend budú môcť svedka a užite si taká veľká udalosť, bez platenia nič.

  V prvý deň turnaja, Lokomotiv-Športové stretli na 15.15 na sobotu a Levante-Alanya Belediyespor sa stretli na 16.45.

  Meno Priezvisko *

  Tieto políčka su povinné.

  Napíšte nám

  Tieto políčka su povinné.

  Telefón *

  Tieto políčka su povinné.

  Skype