Moderné apartmány na predaj v Alanyi

Add to Favourites

119.000 €
Prevod mienPreviesť
Zdieľať stránku:
2+1 ApartmányKúpeľňa : 2Veľkosť od : 104

od : 119.000 €

3+1 ApartmányKúpeľňa : 2Veľkosť od : 0

od : 245.000 €

4+1 ApartmányKúpeľňa : 3Veľkosť od : 309

od : 289.000 €

Moderné apartmány na predaj v Alanyi

Komplex pre tých, ktorí oceňujú vysokú kvalitu a želajú si tráviť čas v luxusnom prostredí. Oba je populárna časť situovaná 3 km od centra Alanye. Mnoho cudzincov si tu praje zakúpiť nehnuteľnosť. Jedným z dôvodov je to, že Oba je pokojnešia časť Alanye, no zároveň je tu všetko blízko. V pôvabnom centre Oby nájdete mnoho reštaurácií, barov, obchodov či každo týždenný bazár s ovocím a zeleninou. V blízkosti sú taktiež obchodné centrá Metro a Alanyum. Na každú stranu sa viete dostať mestskou hromadnou dopravou, ktorá premáva niekoľkokrát za hodinu.

Jeden z našich najnovších projektov, Oba Life Garden, bol dokončený cez leto 2014. Jedinečný komplex, s výhodnou polohou a atraktívnymi možnosťami pre celú rodinu, sa rozkladá na 5000 m2 len 750 m od nádhernej pláže. 

Skladá sa z 36 apartmánov a 12 dvojpodlažných penthousov v štyroch blokoch. Veľkosti všetkých bytových jednotiek sú rôzne. Apartmány: 2-3 spálne, priestranná obývačka s kuchyňou, 2 kúpeľne, 1-2 balkóny. Penthouse apartmány: 3-5 spální, 3-4 kúpeľne, 2-4 balkóny.

Všetky apartmány majú luxusný moderný dizajn len tej najvyššej kvality, najnovšie a najkvalitnejšie materiály boli použité na výstavbu tohto komplexu. Všetky steny sú zvukovo a tepelne izolované.

Komplex je prístupný aj pre telesne postihnutých, takže si naozaj každý môže užiť toto nádherné miesto. Bezpečnosť je pre nás veľmi dôležitá, a tak je tu 24 hod. bezpečnostný a kamerový systém. Každý z apartmánov má k dispozícií uložný priestor v pivnici. Tunelom z blokov A a B je jednoduchý prístup k vnútornému vybaveniu rezidencie, priamy prístup k moru majú bloky C a D.

Vybavenie komplexu: vonkajší a vyhrievaný vnútorný bazén, togobány, turecký a parný kúpeľ, sauna, jacuzzi, oceľové vchodové dvere, terasa, úložný priestor, recepcia, fitness, kaviareň, detská miestnosť a ihrisko, biliard, stolný tenis, športové centrum, záhradný múr, Wi-Fi, interná komunikácia - intercom, sadrokartónové steny, automatické osvetlenie, 24 hod. bezpečnostný a kamerový systém, zvuková izolácia, elektrický generátor, tlaková nádrž na vodu, správca, parkovisko, výťahy.

Vybavenie apartmánu: vonkajšie automatické žalúzie, hliníkové okná s dvojitým zaskením, biela vysokolesklá kuchyňa s čiernym pultom z granitu, systém dotykového otvárania kuchynskej linky, sklenené police a osvetlenie, podlahové kúrenie v kúpeľni, sprchové kúty, plastové okná s dvojitým zasklením, digitálna satelitná televízia, šatňa, balkón,...

Blízko komplexu sa nachádza centrum mesta, policajná stanica, nemocnica, verejný park, obchody, autobusová zastávka a viac.

 

 

 

Meryem Yurdayanık

Manažér predaja Meryem Yurdayanık+90 538 888 16 16+90 242 511 99 98meryem.summerhome1meryem@summerhome.com.tr

Detaily
 • Č. nehnuteľnosti1177
 • LokalitaOba / Alanya
 • Izby3,4,5
 • Kúpeľňa2
 • Balkón2
 • Veľkosť od 104 m²
 • Veľkosť do 309 m²
 • Poschodie4
 • Vzdialenosť do mesta750 m
 • K moru750 m
 • K letisku120/40 km
 • Rok dokončenia2014